www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 200 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Új szállítók felkutatása és rendszerbe való felvétel elindítása
  • Új és meglévő partnerereink felé a Sapa Profiles Kft. beszerzési céljainak, szabályainak folyamatainak képviselete, ismertetése
  • A beszerzési árak folyamatos csökkentésével, költségcsökkentési célok teljesítésével aktív hozzájárulás a Sapa Profiles Kft. profit maximalizálásához
  • Egyedi és keretszerződések kötése
  • Aktív részvétel a beszerzési folyamatok optimalizálásában, ügyfélkapcsolatainak olyan módon való alakítása, hogy azok minél gyorsabb és költséghatékonyabb együttműködést biztosítsanak
  • Folyamatos kapcsolattartás az igényfeladókkal, társterületekkel, operatív beszerzőkkel
  • Beszerzési KPI-ok betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • 3-5 éves, ipari területen szerzett beszerzési gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Nagyfokú önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló tárgyaló-, és kommunikációs készség
  • Oracle ismeret előny

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a jelentkezés gombra kattintva.
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő