www.cvonline.hu

Stratégiai Beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.25.
Hirdetés azonosító: 1039044

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb gázszolgáltatója, melynek csapatába Stratégiai Beszerző munkatársat keresünk,létesítménygazdálkodás területen.

Feladatok:

Szakértőként részt vesz az éves beszerzési terv elkészítésében.

Stratégiai beszerzéseket bonyolít le, kiemelten létesítménygazdálkodás területén

Új beszállítókat keres, feltérképezi a piaci lehetőségeket.

Döntés-előkészítési javaslatokat, valamint értékelemzéseket készít a
költséghatékony működés érdekében.

Részt vesz a panaszkezelési folyamatban, kezeli a beszállítók esetleges panaszait.

Rendszeres tárgyalásokat szervez a stratégiai beszállítókkal.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség

2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Projektszemlélet, tárgyalóképesség, kezdeményező készség, önállóság,

rendszerszemlélet és elemző képesség

MS Office magas szintű használata

SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem,
Versenypiaci multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a