www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Súlyozottan mechanikai anyagok beszerzési területe)

Feladatkör:

  • A nemzetközi beszerzési hálózat tagjaként, együttműködés a potenciális beszállítók kiválasztásában, értékelésében, fejlesztésében
  • Kapcsolattartás a hazai és nemzetközi beszállító partnerekkel
  • Nemzetközi ajánlatkérések műszaki előkészítése, lebonyolítása, értékelése
  • Egyedi megrendelések készítése
  • Közreműködés a beszállítói szerződések megkötésében
  • Piaci folyamatok követése, a menedzsment tájékoztatása
  • Beszerzés által használt adatbázisok karbantartása, aktualizálása
  • A beszerzés képviselete a vállalatot érintő közös feladatokban, projektekben

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépész- / mechatronikai mérnök) vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, konfliktuskezelés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi csapat tagjaként történő munkavégzés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. április 10-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német