www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.21.
Hirdetés azonosító: 1021443
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. fémipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ajánlatkérések összeállítása a stratégiai anyagokra vonatkozóan
  • Potenciális beszállítói források felkutatása, beszállítók versenyeztetése
  • Aktív kapcsolattartás és tárgyalás a beszállítókkal
  • Az árajánlatok alapján megrendelések elkészítése, rendelési folyamat lebonyolítása
  • A stratégiai anyagok beszerzésének nyilvántartása
  • Reklamációk kezelése és nyomon követése
  • Beszerzett anyagok készletének folyamatos nyomon követése
  • Megtakarítási potenciálok keresése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Aktív középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Minimum 2-3 év műszaki beszerzésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Határozott fellépés, tárgyalási rutin
  • B kategóriás jogosítvány

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.