www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1020671

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Meghatározott termékcsoportok vonatkozásában a beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően
  • Folyamatos beszállító fejlesztés
  • Megtakarítások, költségracionalizálás
  • Új beszerzett tétel bevezetése, beszállítók kiválasztása
  • Nemzetközi együttműködés más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 1-3 éves stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Önálló és eredmény-orientált munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló képesség

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Budapest (Dél-Pest)