www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző-Veszprém (Ref.szám: NB-899)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 973858

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 éves beszerzési tapasztalat (direkt – termelési anyag - beszerzés területen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Tárgyalási készség

Előny:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • Elektronikai ismeretek
  • SAP ismeret

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia alkalmazása a beszerzési területre
  • Beszállítók értékelése
  • Árajánlatok kérése és kiértékelése
  • Ártárgyalások folytatása
  • Kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel
  • Késztermékekre költségcsökkentő ötletek kidolgozása
  • Beszállítói szerződések előkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-899-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő