www.cvonline.hu

Stratégiai Beszerző Sz02stratbe

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Stratégiai Beszerző

Sz02stratbe

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Stratégiai Beszerző munkatársat.

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia kialakítása és megvalósítása;
  • Stratégiai fejlesztések megvalósítása a versenyképesség fenntartása, fejlesztése érdekében;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal; szoros együttműködés az éves célok elérése érdekében;
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása és megvalósítása;
  • Új beszállítók kiválasztása, meglévők értékelése, minősítése;
  • Ártárgyalások lebonyolítása;
  • Benchmarking, költségelemzés.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Magas szintű számítógépes ismeretek;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat előny;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete az angol mellett előnyt jelent (német).

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő