www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ - PROJEKTBESZERZÉS GYÁRTÓ CÉGHEZ

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 778417
lejárt

  Ügyfelünk a német, családi tulajdonban lévő vállalat 1983-ban kezdte meg tevékenységét Magyarországon. A gyártás és a kereskedelem két különböző cégben zajlott, és zajlik azóta is. A német tulajdonosok mindig is a fejlődést tartották szem előtt, ezért évtizedek óta folyamatos beruházásokat hajtanak végre a magyarországi gyártó- és fejlesztőkapacitások területén. Ma már a világ minden tájára innen jutnak el a hazai gyártóbázison készített sűrítettlevegő-előkészítő egységek, melyeknek nemcsak gyártása, de fejlesztése is folyik Magyarországon. A következő néhány évben az árbevételt több, mint duplájára kívánják növelni. Az árbevétel növekedését a piac bővülése és új termékek gyártásának bevezetése hozza. A további beruházásokat a mai eszközök és gépek modernizálására, a szükséges kapacitásbővítésre és további épületberuházásra tervezik.
A csapat bővítése folyamatos, ezért a technológiai beszerzés munkatársi gárdájába keressük a következő munkatársat az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ (PROJEKTBESZERZÉS)

Az új munkatárs a német központtal közösen fog dolgozni termékfejlesztéseken beszerzői oldalról. Az új termékek előállításához szükséges alkatrészek stratégiai beszerzését végzi önállóan egy személyben.

Feladatok:

  • Az alkatrészek beszerzési forrásainak felmérése;
  • Beszállítók kiválasztása és versenyeztetése, biztonságos ellátás rendszerének kiépítése;
  • Projekthez tartozó alkatrészek rendelésének elkészítése, érkeztetése és az induló raktárfeltöltés vezénylése;
  • Különböző gyártástechnológiákban a műszaki tartalom felülvizsgálata, az érintett beszállítók és technológiai beszerző kollégák bevonásával a gyárthatóság értékelése;
  • Szükséges változtatások jelzése és / vagy továbbítása a terméktervezés számára;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, jelentések és projektstátusz beszámolók készítése, azok prezentációja;
  • SAP – ban a projektek végrehajtásának naprakész követése;
  • Beszállítói kockázatmenedzsmentben és kapacitástervezésben, valamint éves beszerzési technológiai stratégiák készítésében való részvétel;
  • Make or Buy döntéshozatalban való részvétel;
  • A beszállítókkal közösen az új termékek alkatrészeinek gyártásának előkészítése (FMEA;AQP;gyártástechnológiai előkészítés; felszerszámozás; mintadarabok / szériák rendelése, beérkeztetése);
  • A vállalat minőségellenőrzésével és a konstrukciójával együttműködve bemintázás;
  • Munkautasítások, szabályzások készítése illetve ebben részvétel;
  • Az újdonság alkatrészeket érintő beszállítói hibákat követően a beszállító fejlesztéssel és a beszállítókkal közösen korrektív és fejlesztő intézkedések kidolgozása és végrehajtása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség, gépészeti tanulmányokkal;
  • Legalább 3 éves beszerzési munkatapasztalat;
  • Kommunikációképes német és / vagy angol nyelvismeret elengedhetetlen feltétel;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Szervezés, folyamatfejlesztés, projektmunka/projektvezetés területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • SAP ismerete;
  • A pneumatikai ismerete;
  • PDCA módszer ismerete;
  • Szerszámok (öntő, stanc, gumi, műanyag), szerszámos-, forgácsolt-, elektronikai-, és szabványos alkatrészek beszerzésében és bemintázásában szerzett szakmai tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő jövedelem, cafeteria rendszer, prémium rendszer várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Nehézipari mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, német / angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Régió