www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző - öntött és kovácsolt alkatrészek

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 827904

Partnerünk egy multinacionális gyártó vállalat, amely számára Stratégiai beszerzőt keresünk.

Feladatok:

Öntött és kovácsolt alkatrészek stratégiai beszerzése, ajánlatkérés
Beszállító kiválasztása, ártárgyalás, szerződéskötés, a keretfeltételek rögzítése SAP-ben
Az első minta gyártás felügyelete
A meglévő beszállítói kör folyamatos felügyelete, fejlesztése

Elvárások:

Gépészmérnök végzettség
3+ év stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
Járműtechnikai ismeretek
MS Office és valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

Dinamikus, növekedésben lévő és innovatív vállalati háttér
Versenyképes juttatási csomag
Nemzetközi munkakörnyezet
Barátságos, családias légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a