x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

STRATÉGIAI BESZERZŐ (ÖNTÖTT ÉS KOVÁCSOLT ALKATRÉSZEK)

IMPC Personnel Hungária Kft.-STRATÉGIAI BESZERZŐ (ÖNTÖTT ÉS KOVÁCSOLT ALKATRÉSZEK)
Hozzáadva 2012.09.05.
Hirdetés azonosító: 402799
lejárt

Budapesten található gépipari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- A feldolgozásra kerülő alkatrészek (öntött és kovácsolt) stratégiai
  beszerzése,
- Ajánlatkérés, a beérkezett ajánlatok értékelése, ennek megfelelően
- A beszállító kiválasztása, ártárgyalás, szerződéskötés,
- A beszállítói kör folyamatos felügyelete, fejlesztése
- Nullszéria ellenőrzése

ELVÁRÁSOK
- Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Releváns területen szerzett többéves tapasztalat
- MS Office alkalmazások és valamely vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) kiváló
  ismerete
- Magabiztos határozott fellépés

ELŐNYT JELENT
Angol nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem és cafeteria csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Várjuk fényképes, magyar és német nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Stratégiai beszerző (öntött és kovácsolt alkatrészek), Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése