www.cvonline.hu

Stratégiai Beszerző (NPI)

  • A hirdetés 687 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új programok beszerzési tevékenységének teljes végrehajtása;
Árajánlatkérések folyamatának kezelése;
Árajánlat összehasonlítások készítése, beszállító kiválasztására tett javaslattétel;
APQP megbeszélések szervezése, dokumentálása;
Műszaki egyeztetések (mérnökség és beszállító között) megszervezése, felügyelete és az eredmény lekövetése, dokumentálása;
PPAP folyamat koordinálása;
Riportálás.

Követelmények:

Közgazdász vagy mérnöki végzettség
Min. 3 éves autóipari stratégiai beszerzési tapasztalat
Változásmenedzsment koordinálásában szerzett tapasztalat
Tárgyalási angol nyelvtudás
PPAP folyamat ismeret
ISO/TS 16949 szabványismeret

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
A régióban kiemelkedő fizetés
Bónuszrendszer
Béren kívüli juttatások

Ideális pályázó:

Stratégiai és üzleti gondolkodású
Eredményorientáltság és értékközpontúság jellemzi
Kreatív és nyitott az újra

Helyek Győr
Székesfehérvár
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...