www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző (NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉS)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.02.
Hirdetés azonosító: 795123
lejárt

Németországi globális vállalati Partnerünk számára keresünk, Stratégai beszerző kollégát.

Feladatok:

  • Elektromechanikai és elektronikus építészeti anyagok szükségleteinek szervezése projekt jelleggel
  • Anyagokra vonatkozó beszerzési stratégiák fejlesztése illetve a teljes beszerzés feldolgozása és lebonyolítása
  • Alvállalkozók tendereztetése angol és német nyelven
  • Projektköltségek monitoringja
  • Minőség figyelése,a szállítási pontosság és a reklamációkezelés optimalizálása
  • Együttműködés az ipari, és a termék management, valamint a pénzügy és a fejlesztés területeivel

Elvárások:

  • Mérnök / Gazdasági mérnök vagy Üzemmérnöki végzettség
  • Termelő vállalat műszaki beszerzésében szerzett min. 3+ éves releváns tapasztalat
  • FELSŐFOKÚ, műszaki ANGOL és NÉMET nyelvtudás (Német vállalati nyelv , Angol -ügyfelekkel való kapcsolattartás)
  • Projektbeszerzésben szerzett releváns tapasztalat multinacionális háttérben

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.