www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző munkatárs (IT)

  • A hirdetés 768 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok:

  • Részvétel IT termékek (hardver/szolgáltatások) beszerzési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Beszállítói bázis kiépítése, frissítése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új szállítók felkutatása, szállítók bevezetése, termék/szállító váltások lebonyolítása
  • Meglévő beszerzési csatornák optimalizálása
  • Szállítók előminősítése, beszállítói teljesítmény nyomon követése,
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása
  • Hatékony és transzparens beszerzés megvalósítása
  • Beszerzési projektek menedzselése
  • Proaktív beszerzés megvalósítása igénylői és szállítói oldalon egyaránt
  • Dokumentáció, szabályozás

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • IT beszerzési területén szerzett releváns munkatapasztalat
  • Minimum 2 év munkatapasztalat stratégiai beszerzői munkakörben
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • A MS Office, különösen az Excel magabiztos és magas szintű használata
  • Erős tárgyalási és kommunikációs képességek
  • Pontosság, alaposság
  • Lelkiismeretes és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú logisztikai/külkereskedelmi végzettség
  • Licence, SW, Fejlesztés, Fejlesztési erőforrás beszerzés
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban

Jelentkezési határidő: 2014. február 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide! A hirdetésre jelentkezni csak Internet Explorer böngészőben lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő