www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző munkatárs (IT)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok:

  • Részvétel IT alkalmazás fejlesztés, üzemeltetés és infrastruktúra területekhez kapcsolódó termékek/szolgáltatások beszerzési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Szállítói bázis kiépítése, frissítése, kapcsolattartás a szállítókkal
  • Új szállítók felkutatása, szállítók bevezetése, termék/szállító váltások lebonyolítása
  • Meglévő beszerzési csatornák optimalizálása
  • Szállítók elő- és utóminősítése, beszállítói teljesítmény nyomon követése,
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása, szerződésmenedzsment
  • Hatékony és transzparens beszerzés megvalósítása
  • Beszerzési projektek menedzselése
  • Megtakarítások realizálása
  • Proaktív beszerzés megvalósítása igénylői és szállítói oldalon egyaránt
  • Dokumentáció, szabályozás
  • Beszerzés sablon dokumentumainak karban tartása

Elvárások:

  • IT alkalmazás fejlesztés területén szerzett releváns beszerzési munkatapasztalat
  • Minimum 2 év munkatapasztalat stratégiai beszerzői munkakörben
  • Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • A MS Office, különösen az Excel magabiztos és magas szintű használata
  • Erős tárgyalási és kommunikációs képességek
  • Pontosság, alaposság, proaktivitás; lelkiismeretes, megbízható, önálló munkavégzés; eredmény és megoldás orientált hozzáállás

Előny:

  • Alkalmazás üzemeltetés és infrastruktúra területen szerzett beszerzési munkatapasztalat
  • Logisztikai/külkereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Releváns projektvezetési tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban
  • Vendor menedzsment területen szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. november 30.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő