www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ MÉRNÖK - FEJÉR MEGYE

Régió:

Fejér

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 778434
lejárt

  Szívesen csinálná egy személyben egy gyári részleg stratégiai beszerzését?
Műszaki végzettséggel rendelkezik és műszaki beszerzésben van tapasztalata?
Szakmai fejlődésében ez a következő lépés?
Ha igen, akkor ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk egy amerikai központú vállalatcsoport tagjaként ipari folyamatszabályozó és mérő berendezések gyártásával és összeszerelésével foglalkozik Székesfehérváron. Termékeivel számos iparágban jelen van és vezető helyet foglal el többek között az automatizálás, méréstechnika terén. Az anyavállalat még több figyelmet szentel a magyar gyár számára, ezért egy műszaki kompetencia-központ kiépítése és újabb szelepgyártási projektek áttelepítése is történik folyamatosan.

Az új gyáregység bővülő szakértői gárdájába keresünk MŰSZAKI BESZERZÉSI tapasztalattal rendelkező MÉRNÖK VÉGZETTSÉGŰ munkatársat az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Teljes beszerzési folyamat irányítása;
  • Meglévő beszállítók fejlesztése és támogatás a hatékony együttműködés érdekében;
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése;
  • Árukészlet folyamatos figyelemmel kísérése, anyagbeszerzés irányítása;
  • Ártárgyalások lebonyolítása, költségcsökkentés, kockázatkezelés;
  • A termelés és a Materials Management Team támogatása annak érdekében, hogy biztosítani tudják az elért optimum készletszintet;
  • Együttműködés a fejlesztéssel / termékmérnökséggel a transzfereknél és az új termék bevezetéseknél;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a gyártással annak érdekében, hogy optimális legyen a leltárszint;
  • Hosszú és rövid távú stratégiai célok meghatározása, részletes kidolgozása és megvalósításának koordinálása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök/ anyagmérnök/ kohómérnök / villamosmérnök végzettség;
  • Legalább 2 – 3 éves MŰSZAKI beszerzésben szerzett tapasztalat;
  • ANGOL nyelv erős közép szintű ismerete;
  • MS Office magabiztos használata.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem és juttatáscsomag;
  • Folyamatos szakmai tréningek és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Vegyészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Logisztikai mérnök

Egyéb információk:

  • A pozíció Fejér megyében található, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem probléma a munkavégzés helyének a megközelítése.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér