www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző (jelige: 2015_PT_Sbuyer)

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Stratégiai beszerző PUR
Robert Bosch Power Tool Kft.

Stratégiai beszerző

(jelige: 2015_PT_Sbuyer)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alapanyag költségkalkulációk elvégzése
  • Költségcsökkentési ötletek generálása
  • Beszerzési döntések előkészítése (TCO elvek alapján), jóváhagyatása (Sourcing Meeting) és archiválása
  • Beszállítói kapacitás ellenőrzése és biztosítása a gyártás zavartalan ellátásához
  • Globális és/vagy regionális beszállítói stratégia kialakítása a Robert Bosch Power Tool GmbH. hosszútávú versenyképességének megőrzése érdekében (piackutatás, beszállítókiválasztás, ártárgyalás, szerződéskötés, negyedéves üzleti értékelések (QBR)
  • Beszállítói monitoring, contracting, quarterly business reviews (QBR)
  • Kötelező szerződések (Corporate Agreement, QAA, N2580, Price Agreement) aláíratása, dokumentálása
  • Beszállítói alapadatok ápolása a beszerzési osztály által használt IT rendszerek esetén (pl.:SRM, SAP, Supply–On)
  • Érintett anyagcsoportokhoz tartozó cikkszámok alapadatainak ápolása a beszerzési osztály által használt IT rendszerek esetén
  • Számlaellenőrzés
  • Több termékcsaládban használatos alkatrészek jóváhagyásának koordinálása a beszerzési osztályon belül
  • Szerszám élettartam menedzsment anyagcsoport specifikusan
  • Társosztályokkal illetve társgyárakkal történő együttműködés
  • Az allokációs programban szereplő alapanyagokkal kapcsolatos feladatok koordinálása anyagcsoport specifikusan (számlák, árak, stb.)

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2-3 év stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Magas fokú terhelhetőség, precizitás
  • Kiváló prezentációs készségek
  • Gyakori utazások külföldön és belföldön egyaránt
  • Felelősségteljes és folyamatorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Munkatársaink szakmai és személyes fejlődésének folyamatos támogatása
  • Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből
  • Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
  • Ingyenes tréningek, nyelvtanulási lehetőség

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te A Te sikertörténeted hol kezdődik?
Link megjelenítése
" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol