Nemzetközi megbízónk magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat

stratégiai beszerző

(HF 9-6359)

munkakörbe.

Feladat:

  • Csomagolóipari termékek beszerzése,
  • Ártárgyalások lefolytatása, szerződések kötése,
  • Részvétel a beszerzési stratégia kialakításában,
  • Belföldi árképzésben való részvétel, árak kialakítása,
  • Költségcsökkentési lehetőségek kidolgozása,
  • Együttműködés az értékesítőkkel,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Beszerzőként szerzett tapasztalat kereskedelmi cégnél,
  • Csomagolóipari termékek ismerete előny,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Együttműködési készség és csapatjátékra való hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a „HF 9-6359” referenciaszám feltüntetésével
az alábbi email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése