Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ

 (HF 11-7726)

pozícióba.

 Feladatok

  • Teljes körű beszerzés a gyár részére,
  • Új alapanyagok projektmenedzsmentje,
  • A beszállítókkal történő teljes körű kapcsolattartás,
  • Költségcsökkentési javaslatok előkészítése, megvalósítása,
  • Sorozatgyártás támogatása beszerzői oldalról.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: mérnök, közgazdász),
  • Műszaki területen, gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7726"-os referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda