Megbízható nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

 STRATÉGIAI BESZERZŐ

 (HF 11-7646)

 pozícióba.

 Feladat

  • A beszerzési stratégia kialakításában való aktív részvétel,
  • Potenciális beszállítók felkutatása, tárgyalások lefolytatása,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • Projektcélok követésében és megvalósításában való részvétel,
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (előny: közgazdász, logisztikus, gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Direkt vagy indirekt beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Termelő közegben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent,
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

  Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 11-7646”-os referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...