www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 STRATÉGIAI BESZERZŐ

 (HF 10-7124)

pozícióba.

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, valamint új beszállítók felkutatása,
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése,
  • Készletszintek elemzése, piackutatás,
  • Költségcsökkentési javaslatok előkészítése, megvalósítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye (Budapestről bejárható része),
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7124"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése