Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező autóipari gyártó partnerünk részére keresünk

STRATÉGIAI BESZERZŐ

 (HF 10-7059)

munkatársat.

 Feladatok

  • Adott termékcsoportok beszerzése,
  • Beszállítók fejlesztése, auditálása, értékelése,
  • Új beszállítók felkutatása,
  • Ártárgyalások folytatása, szerződéskötések,
  • Változásmenedzsment.

Elvárások

  • Gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban, (és legalább alapfokú angol nyelvtudás).

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7059"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése