www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 984859
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi partnercégünkhöz keresünk diák segítséget.

Feladatok:

  • Adatbevitel és adatkarbantartás az SAP-rendszerben
  • Riportok, kimutatások és elemzések készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon (információkérés, adatok pontosítása)
  • A stratégiai beszerzők munkájának (2-6 fő) adminisztratív jellegű támogatása
  • Ad hoc feladatok

Elvárások:

  • aktív nappali vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszon
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel aktív felhasználói ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 2-3 munkanapot (25 óra/hét) dolgozz nálunk
  • Kiváló kommunikációs képesség

Munkaidő:  Hétfőtől - péntekig 8.30-16.30

Előnyt jelent:

  • Beszerzésben szerzett korábbi munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű SAP-ismeret

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft / óra diákbér
  • Fiatalos munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!