www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ (Elektronikai alkatrészek, SMT)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1005184

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítéssel kapcsolatban elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyár termelési anyagszükségletének biztosítása
  • Beszerzési stratégia alkalmazása, használata a beszerzési területre
  • Beszállítók értékelése
  • Beszállítók számának optimalizálása
  • Beszállítói szerződések előkészítése
  • Árajánlatok kérése és kiértékelése
  • Költségcsökkentési célok megvalósítása
  • Ártárgyalások folytatása
  • Alkatrészek áttelepítése a minőségi követelményeknek megfelelő, de költségszempontból kedvezőbb beszállítókhoz

Elvárások

  • Beszerzési tapasztalat: minimum 1 év
  • Tárgyalási készség
  • Önállóság
  • Meggyőző készség
  • Elemző készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete
  • Műszaki végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál
  • Feladatarányos juttatási csomag

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ (Elektronikai alkatrészek, SMT), Veszprém megye