www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző (elektronika területre)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 987322
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Gépipari és elektromos alkatrészek beszerzésével és szállításával foglalkozó világhírű partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése,
- Ártárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kidolgozása
- Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, folyamatos értékelése és fejlesztése
- Műszaki rajzok alapján történő elbírálás
- Nagyszámú beszerzési tranzakció lebonyolítása, utókövetése
- A fejlesztendő beszerzési területekkel kapcsolatos javaslattétel

Követelmények
Elvárások:

- Preferáltan gépészmérnöki végzettség
- Fémek, fémalkatrészek és kötőelemek nagyvolumenű beszerzésében szerzett RELEVÁNS tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Az adott szektor beszállítóinak ismerete
- Műszaki rajzok megértése és a kritikus pontok felismerése
- Terhelhető, határozott és kitartó személyiség
- Önállóság, rugalmasság, precizitás

Előnyt jelent:

- Villamossági ismeretek

Amit a cég kínál:

- Vonzó juttatási csomag
- Hatékony és együttműködő csapat
- Kiváló munkahelyi légkör és környezet