www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 596 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Stratégiai beszerző munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • A felmerült igények, illetve a saját maga által feltárt, hiányzó termékkör feltérképezése alapján a potenciális beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, új beszállítók keresése, árajánlatkérések, kis és nagy értékű áruk, szolgáltatások, beruházások beszerzéséhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
  • Egyeztetés a kiválasztott beszállítóval a beszállítói szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Tárgyalások, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, projektek vezetése
  • A feladattal összefüggő nyilvántartások, jelentések, elemzések elkészítése
  • A szállító-, és vevőkapcsolatok fejlesztése
  • A beszállítói szerződések betartásának felügyelete
  • A beszerzési folyamat során felmerült problémák kezelése
  • A beszállítói piac folyamatos figyelemmel követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, vagy kereskedelmi végzettség
  • 5 éves gyártói területen szerzett beszerzési gyakorlat
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret, angol nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség

Fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Helyek Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő