www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző - csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.27.
Hirdetés azonosító: 680624

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Kutatás-fejlesztési tevékenységének bővítéséhez budapesti telephelyére keres stratégiai beszerző csoportvezető munkatársat.

Feladatok:

- Meghatározott termékcsoportok menedzselése, beleértve a szállító-kiválasztást, -kiértékelést, -fejlesztést,
- Meghatározott termékcsoport vonatkozásában a beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően,
- Speciális kelet-európai beszerzési projektek kivitelezése, különös tekintettel a költségmegtakarítási elvárásokra,
- Nemzetközi együttműködés más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel.

Elvárások:

- Gépészmérnöki felsőfokú végzettség,
- Vezetői tapasztalat,
- 3-5 éves stratégiai beszerzői tapasztalat,
- Jó kommunikációs készség,
- Önálló, problémaorientált gondolkodásmód,
- Angol és német nyelvtudás,
- Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség előny.

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján