www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző /angol és német/

  • A hirdetés 735 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére, BŐVÜLÉS végett, keresünk szakembereket a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Alapanyag beszállítók felkutatása, kiválasztása, szerződések megkötése;
Kapcsolattartás a beszállítókkal;
Beszállítók értékelése (beszállítói pontosság, minőség, hatékonyság);
Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása;
Kapcsolattartás az anyavállalat beszerzőivel és a gyártásban dolgozó mérnökökkel;
Riportolás a beszerzési igazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Aktív német nyelvtudás (nagy előny az angol nyelvtudás is)
Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat (több éves)

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye (Győr-Mosonmagyaróvár régió)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló, versenyképes jövedelem
Cafeteria
Letelepedési támogatás VAGY bejárás támogatása (Győrből céges autók járnak be Partnerünk telephelyére, de Mosonmagyaróvár régióból is várjuk a pályázók jelentkezését)

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
Szívesen utazik akár külföldre is, mert ez a pozíció utazással is járni fog + külföldi betanulással (4 hét)

Helyek Mosonmagyaróvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...