www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző AF01

  • A hirdetés 188 napja lejárt

Feladatok

  • Termékek stratégiai beszerzésének kialakítása és fejlesztése;

  • Hosszú távú szerződések ártárgyalása, továbbá a minimum rendelési mennyiség,  konszignációs programok és előnyben részesített fizetési feltételek tárgyalásának lebonyolítása;

  • Költséghatékonysági tervek és célok meghatározása a versenyképesség növelése érdekében;

  • Új beszállítók felkutatása és a meglévők fejlesztése;

  • Ártárgyalások, szállítási és kereskedelmi feltételek tárgyalásának lebonyolítása;

  • Költséghatékony alternatív termékek meghatározása;

  • Beszállítók hosszú távú stratégiájának megvalósítása a vevői igényeknek és a beszerzési feltételeknek megfelelően;

  • Együttműködés a minőségüggyel és beszállítókkal a folyamatos fejlesztési projektekben.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy műszaki felsőfokú végzettség;

  • Min. 2-3 év releváns tapasztalat;

  • Folyékony angol nyelvtudás;

  • Kiváló számítógépes ismeret (főként MS Excel);

  • Műszaki rajz olvasása;

  • Utazási hajlandóság.