www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző – szerelt alkatrészekre

  • A hirdetés 548 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Operatív termékcsoport felelősség haszongépjárművek hőcserélőire, szivattyúira, pneumatikus szelepszerelvényeire, kuplung és átalakító rendszereire vonatkozóan
  • A divíziók beszerzési vezetőinek támogatása - beszerzési célkitűzéseinek megvalósításában
  • Nemzetközi tárgyalások előkészítése, támogatása
  • Gyártási folyamatok elemzése a beszállítóknál (költségek, gyártási folyamat stb.)
  • Árucsoport-specifikus projektfeladatok önálló vezetése, mint például „Make or Buy” lokalizációs projektek
    • Költségpotenciálok keresése, továbbá ezek eredményorientált megvalósítása
    • Ajánlatkérések, ajánlatok kiértékelése folyamatképesség- és folyamatköltség elemzés, benyújtandó határozatok összeállítása, tárgyalásokon való részvétel
    • Beszerzési tevékenységek támogatása a helyi anyagbeszerzési kvóta növelésére Ázsiában / a Nafta országokban a helyi beszerzésvezetéssel együtt
  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel
  • SDB - dokumentumok (Sourcing Decision Board) előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök) vagy gazdasági végzettség (közgazdász/ mérnök-közgazdász)
  • Autóiparban hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség és magabiztosság
  • MS-Office és SAP alapos ismerete
  • Utazásra hajlandóság

 Előny:

  • Projektmanagement

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot;
  • önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást;
  • étkezési támogatást;
  • különböző sportolási lehetőségeket;
  • iskolakezdési támogatást;
  • vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét;

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Dávid Nikolett

www.zf.com/hu

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő