www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző – gyártási terület

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklődő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdéseket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Mik lesznek a feladataim?

  • A meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása,
  • árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése,
  • szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és
  • lefolytatása, szerződések előkészítése,
  • folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása,
  • költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása és ezek megvalósítása,
  • beszerzési stratégia kialakítása.

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Szakirányú felsőfokú (közgazdasági/műszaki) végzettség,
  • 3-5 éves beszerzői tapasztalat,
  • szóban és írásban aktívan használt tárgyalási szintű
  • angol nyelvtudás,
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office),
  • terhelhető, rugalmas személyiség,
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség.
  • Előnyt jelent a német nyelvtudás és az SAP ismerete.

Mit kell még tudnom?

  • Nemzetközi környezet,
  • karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül,
  • versenyképes jövedelemcsomag.

A munkavégzés helye:

Budapest, Csepel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a következő linken keresztül küldje meg jelentkezését a bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő