www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző‘ logisztika területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.29.
Jelentkezési határidő: 2016.02.08.
Hirdetés azonosító: 974076
lejárt

Partnerünk széleskörű népszerűségnek örvendő innovatív autóipari technológiák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó globális nagyvállalat. Újonnan induló és gyorsan terjeszkedő, európai logisztika központjába, Budapestre keresünk tapasztalt Stratégiai beszerzőt logisztika területre.

Feladatok:

- Szállítmányozási szolgáltatások tervezése globális LSP-stratégiák alkalmazásával
- Területek közti ajánlatok kezelése
- Helyi és regionális LSP-szolgáltatások fejlesztése és stabilizálása globális standardok alapján
- Szabványos LSP-fejlesztési folyamatok végrehajtása, monitorozása

Elvárások:

- Logisztikai vagy közgazdaságtani területen szerzett diploma
- 3-4 év operatív tapasztalat szállítmányozás-menedzsmentben
- LSP-ajánlatokban és végrehajtásban való jártasság
- Nemzetközi utazásra való hajlandóság
- Erős interperszonális kommunikációs és együttműködési készségek
- Nemzetközi projektmenedzsmentben való jártasság
- Kiváló angol és német nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szívesen dolgozna egy nagy múltú, globális szinten is töretlenül fejlődő nagyvállalatnál, kérjük jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a honlapunkon keresztül.