www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzést támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 777909
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A beszerzőktől és stratégiai beszerzőktől, valamint a sourcing -planning csapattól, e-mailben vagy szóban kapott feladatok teljesítése a megadott határidőn belül
  • Dátum- és adatváltoztatások feltöltése
  • Információk kinyerése a vállalatirányítási rendszerekből, információs adatbázisokból
  • Írásbeli és szóbeli kommunikáció beszállítói partnerekkel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább még 1 évig
  • Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kezdeményezőképesség, önálló feladatmegoldó képesség, gyors tanulási képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 3-4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft-os órabér
  • Betekintési lehetőség egy multinacionális cég életébe
  • Tanulási lehetőség és személyes fejlődés
  • Jó teljesítmény esetén karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • Céges buszjárat az Örs Vezér teréről és Újpest Városközpontból (munkavégzés: Veresegyház)

Amennyiben számíthatunk rád, akkor várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!