www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzési támogató

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1014668

Elektromos alkatrészek értékesítésével foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk DIÁKOKAT munkakörbe
Feladatok:

  • Árajánlatkérések összefoglalása
  • Bejövő ajánlatok összehasonlítása
  • Műszaki dokumentáció letöltése, értelmezése
  • Összeállított dokumentumok kiküldése a beszállítóknak, nyomon követése
  • Döntés előkészítés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos Excel tudás
  • Angol nyelvismeret
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 950 forint/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzod. Leveled tárgya legyen: "GP-SBT".

Munkavégzés helye:
  • Fót

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Általános munkarendben heti 3-5 nap vállalása Munkavégzés helye: Budapest, Fót (Céges busszal megközelíthető, bejárási támogatás biztosított)