www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzési szakértő

  • A hirdetés 424 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Társasági Szolgáltatások – Beszerzés Osztálya munkatársat keres
Stratégiai beszerzési szakértő munkakörbe

Munkavégzés helye: Siófok- Budapest

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az azonos feladatkörben/tevékenységi körben dolgozó beszerzőkkel, és minden információ biztosítása annak érdekében, hogy az adott beszerzési folyamat a legjobb minőségben kivitelezhető legyen.
  • A feladatköréhez tartozó anyag/eszköz/szolgáltatás beszerzési kategóriákban a versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamat koordinálása.
  • A feladatköréhez tartozó anyag/eszköz/szolgáltatás beszerzési kategóriákban a piaci folyamatok és tendenciák figyelemmel kísérése.
  • A feladatköréhez tartozó anyag/eszköz/szolgáltatás beszerzési kategóriákban a szállítói és az igénylői kapcsolattartásban való közreműködés, a hatékony változáskezelés biztosítása.
  • Az egyes bíráló bizottságok megalakulásában való közreműködés, részvétel azok munkájában.
  • A beszerzésben érintett felek számára a folyamatos adat- és információszolgáltatásról, nyilvántartások, jegyzőkönyvek vezetéséről való gondoskodás. Kapcsolattartás az ajánlattevőkkel és a belső igénylőkkel, a beszerzési eljárás megfelelő dokumentálása.
  • Közreműködés a beszerzési eljárások határidejének követésében. A beszerzési eljárások eredményeként megkötött szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése. Heti jelentések, időszakos kimutatások, beszámolók készítése.
  • A szerződéskötési folyamatokban való közreműködés, részvétel a szerződéses tárgyalásokon.
  • Közreműködés a beszerzési stratégia kialakításában, a rövid és hosszú távú beszerzési terv elkészítésben.
  • Szakterületének képviselete a vállalat szintű projektekben, saját területén hatékonyságnövelő intézkedések kezdeményezése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség.
  • 3 év szakmai gyakorlat, tárgyalási képesség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.

Helyek Budapest
Somogy
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol