www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzési igazgató (FMCG)

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 930627
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Nemzetközi élelmiszeripari és non-food beszerzések bonyolítása

Feladatkör, felelősségek:    · Élelmiszeripari és non-food beszerzések teljes körű bonyolítása

· Tárgyalások európai és távol-keleti beszállítókkal, új beszállítók keresése

· Ártárgyalások, kondíciós megállapodások bonyolítása

. Csapatépítés és vezetés

. Saját márkás termékek kialakítása

· Folyamatos kapcsolattartás a menedzsmenttel; riportok, jelentések és kimutatások készítése

· A beszállítók és termékeik értékelése

· Fogyasztói szokások elemzése, javaslatok kidolgozása

· A paci elemzések alapján újítások bevezetése

· Rendelések koordinációja, készletek felügyelete

· Nemzetközi kiállításokon való részvétel

· Promóciók tervezése és kivitelezése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Minimum 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben: élemiszerek beszerzése területén szerzett gyakorlat és külföldi gyártókkal való kapcsolattartás feltétel a pozíció betöltéséhez

• Kereskedelmi láncoknál eltöltött minimum 3 éves tapasztalat

• Tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban

• Felhasználói szintű MS Office használat

• Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

• Gyors gondolkodás, dinamikus személyiség

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

• Élelmiszeripari trendek ismerete

• Kiváló probléma-megoldó képesség

• Feladat- és célorientált személyiség

• Stratégiai gondolkodás

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Egyéb:    A munkavégzés helye: Bp-től kb 20 km-re, déli irányba.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.