Ugrás a tartalomra
STRATÉGIAI BESZERZŐ (14-9529)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ

(14-9529)

Feladatok:

  • Beszerzési eljárások előkészítése, tendereztetése,
  • Tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések bonyolítása,
  • Költségcsökkentő ötletek kivitelezése, árkalkuláció,
  • Beszállítói kör bővítése, kapcsolattartás,
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel.

Elvárások:

  • Gyártócégnél szerzett releváns beszerzői tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9529”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása