www.cvonline.hu

Stratégiai anyagbeszerző

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Globálisan elismert gép- és berendezésgyártó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Stratégiai anyagok beszerzése;
  • Megtakarítási potenciálok keresése, beszerzési költségek racionalizálása;
  • Tárgyalás a beszállítókkal, potenciális beszállítói források felkutatása, beszállítók versenyeztetése;
  • Ajánlatkérések összeállítása, beszállítói szerződések előkészítése, megkötése;
  • Beszerzések dokumentálása, havi / heti riportok készítése, részvétel az éves beszerzési terv összeállításában;
  • Megrendelések teljesítésének ellenőrzése, nyomon követése, reklamációk kezelése.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök (anyag- vagy hegesztőmérnök) végzettség;
  • Aktív, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;
  • MS Excel kiváló, egyéb MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Agilis, érdekérvényesítő személyiség, terhelhetőség;
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalóképesség, csapatmunkára való hajlandóság;
  • Logikus gondolkodás, kiváló szervezőkészség.

Előny:

  • További idegen nyelv(ek) ismerete;
  • J.D. Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil háttér, multinacionális környezet;
  • Komplex, kihívást jelentő feladatok;
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Jelentkezését magyar és angol/német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje. Pályakezdők, végzős diákok jelentkezését is várjuk!

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol