www.cvonline.hu
Stratégiai alapanyag beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.06.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 1007492
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Német tulajdonban lévő, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése,
- készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
- meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás,
- új beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése, versenyeztetése,
- kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség,
- fémmegmunkálási területen, beszerzésben szerzett 2-3 év tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás,
- magabiztos, kommunikatív személyiség.

- Hosszú távú munkalehetőség,
- változatos, kihívást jelentő munkakör.