www.cvonline.hu

Strand-Kemping kisegítő (Balatonakali)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 821305
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal közvetlenül a Balaton partján, kempingben kínálunk munkalehetőséget. Nyaralj és dolgozz egyben!

Feladatok:

  • a kemping, strand fenntartásában, üzemeltetésében való részvétel
  • többféle munkakörben van lehetőséged dolgozni: tereprendező, kertész kisegítő, szobalány, recepció
  • tereprendező, kertész kisegítők feladata a terep rendben tartása, vízelvezetők időszakos tisztítása, gyomlálás, gereblyézés, sátorállítás, stb.
  • szobalány feladata: a szobaasszonyok mellett a faházak, bérbeadott sátrak rendben tartása.
  • recepciós feladata: az érkező vendégek fogadása, információ szolgáltatás (angol és német nyelvismeret szükséges)

Elvárások:

  • nyári szezonban munkavállalási hajlandóság
  • napi 8 óra munkavégzés
  • pontosság
  • képesség önálló munkavégzésre
  • nyelvtudás előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • közvetlenül a Balaton partján dolgozhatsz, munkaidő után van lehetőség a strandon, kempingben maradni.
  • szállást tud biztosítani a megrendelő a kempingben

Jelentkezni lehet:

Játssz velünk Te is!

Szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése