www.cvonline.hu

Store Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 987408

Megbízónk számára, belvárosi kiemelkedő forgalmú üzletébe kollágát keresünk Store Manager pozícióba.

Feladatok:

- Az üzlet napi munkájának biztosítása, támogatása, vásárlók kiszolgálása
- A forgalom figyelése, árukészlet folyamatos nyomon követése, riportok készítése
- Üzlet kereskedelmi céljainak elérése
- Folyamatos riportálás a üzletvezető felé

Elvárások:

- 2-3 éves kereskedelmi tapasztalat (RETAIL szektor - élelmiszer)
- Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítői véna
- Eredményorientáltság, jó analitikus készség
- Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
- Prémium élelmiszerek iránti érdeklődés
- Idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatások
- Kellemes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a