www.cvonline.hu
Store Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.16.
Hirdetés azonosító: 909748
lejárt

 Nemzetközi partnerünk számára keresünk rátermett üzletvezetőt veszprémi üzletükbe.

Feladatok:

  • Az üzlet forgalmának folyamatos figyelése, biztosítása
  • Minimum 10-20 fős csapat vezetése, motiválása
  • A hétről-hétre változó, megújuló készletek menedzselése
  • Raktárkészlet figyelése, az folyamatos kiszolgálás biztosítása
  • Részvétel az éves és szezonális forgalomtervek kidolgozásában a kontrollinggal együtt
  • A költségtervek hatékony kivitelezésének biztosítása, ellenőrzése
  • Részvétel az új munkatársak felvételében, kiválasztásában
  • Az üzlettel kapcsolatos egyéb szabályozások (tűzvédelmi, biztonsági) betartásának felügyelete

Elvárások:

  • Többéves kereskedelmi tapasztalat
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat kereskedelmi üzlet vezetésében, vagy egyéb, nagyobb létszámú csoport irányításában
  • Stratégiai gondolkodásra való képesség
  • Nagyfokú mobilitás az országon belül
  • Teherbíró, proaktív, tettre kész személyiség
  • Értékesítés és vásárló orientált nézet
  • Esetenként hétvégi, esti munkavégzés
  • Érdeklődés a divat és a trendek iránt
  • Gyors reakció, problémamegoldó és elemző készség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.