www.cvonline.hu
Store Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1079416
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk rátermett Üzletvezetőket jelenleg üzemelő és újonnan nyitó üzleteibe.

Ha érdeklődsz a divat és az aktuális trendek iránt; ha gyors és proaktív személyiség vagy aki már irányított csapatot és tisztában vagy a kereskedelem nehézségéivel, akkor ez a neked való pozíció!

Feladatok:

  • Az eladói csapat teljes körű irányítása (4-8 fő)
  • Csapattagok munkabeosztásának megtervezése
  • Napi feladataik prioritásainak meghatározása, ezek szétosztása és ellenőrzése
  • Havi forgalmi célok elérése, ezzel együtt a vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Készletkezelés, pénzügyi folyamatok, reklamációkezelés és egyéb háttérfeladatok kézbentartása
  • Pénztárgép magabiztos használata, napi nyitási és zárási feladatok elvégzése
  • Üzletrendezés, árukihelyezés
  • A budapesti központ iránymutatásainak követése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves kiskereskedelmi vezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és rugalmasság a munkavégzést illetően
  • Középfokú számítógép-felhasználói ismeretek (Office)

Előnynek számít:

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP, Hermes szoftverek kezelése
  • Cipő- vagy divatkereskedelmi tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kezdés: Akár azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.