www.cvonline.hu

Store Manager / Üzletvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 756949

Érdekel a divat? Rendelkezel üzletvezetői tapasztalattal? Irányítottál már csapatot? Ha a válaszod miden kérdésre igen, akkor jó helyen jársz.
Legyél Te is a csapat tagja és építsd tovább karrieredet a világ egyik legnagyobb divatcégénél.

Feladatok:

Az Üzletvezető feladata a bolt teljeskörű operatív irányítása, a csapat kreatív és állandó motiválása, fejlesztése és a forgalmi célszámok elérésének biztosítása.
Főbb feladatok:
- Hatékonyság növelése – forgalom/óra
- Beosztások elkészítése, koordinálása
- Vásárlói reklamációk kezelése
- Folyamatos: napi, heti havi, negyedéves riportálás a központ felé

Elvárások:

- Kiskereskedelmi üzlet vezetésében szerzett minimum 2 éves tapasztalat (Üzletvezetőként vagy Üzletvezető helyettesként)
- Csapatvezetői szakmai háttér - legalább 30 fő irányításában szerzett tapasztalat!
- Értékesítői szemlélet
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
- Határozott fellépés, képesség az egyenes és nyílt kommunikációra
- Felelősségteljes és gyors gondolkodás
- Képesség az önálló döntéshozatalra, felelősségvállalásra
- Nagyfokú rugalmasság
- Divat iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

- Részletes, teljeskörű betanulási időszak, tréningekkel
- Nemzetközi reputációval rendelkező divatcég
- Gyors fejlődési lehetőség, akár nemzetközi karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a