www.cvonline.hu

Stock Kontroller

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 920262

Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat Stock Kontroller pozícióba.

Feladatok:
  • A kiszedő sor folyamatos ellátottságának és hatékony működésének biztosítása a készletmozgások ütemezése által,
  • Riportok és KPI-ok készítése,
  • A raktári és a kiszedő soron lévő fizikai készlet folyamatos ellenőrzése és egyeztetése különböző vállalatirányítási rendszerek adataival,
  • A területi vezetők tájékoztatása az elemzések eredményeiről és együttműködés a kiszedési produktivitás növelése érdekében,
  • Vevői megelégedettség növelése,
  • A nyomdai termékek menedzselése és készletének harmonizálása a kiszedő soron,
  • Kiszedő terület teljes készletének és igényeinek felügyelete,
  • Minden közvetlen felmerülő munka a Pick & Pack területen.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Kiemelkedő Excel tudás,
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 1 év multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • Raktári működési folyamatok ismerete,
  • Jó szervező és kommunikációs képesség,
  • Rendszerben való gondolkodás, globális gondolkodásmód,
  • Feladat és eredményorientált személyiség,
  • Önálló munkavégzésre is alkalmas, egyben csapatjátékos alkat.
Amit kínálunk:
  • többműszakos munkarend,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Kapcsolat:
Referencia kód: OMI-005

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a referencia kód megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Üllő