www.cvonline.hu

Stewardess koordinator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1066952

Stewardess koordinátor pozícióba keresünk munkavállalót partnercégünk budapesti központi irodájába.
Megbízónk Közép-Kelet Európa legnagyobb diszkont légitársasága, folyamatos fejlődésének és növekedésének köszönhetően a meglévő csapat bővítése céljából keres Stewardess koordinátort.

A vállalat tapasztalatnak megfelelően kimagasló fizetést, gyors fejlődést és előrelépési lehetőséget kínál nemzetközi környezetben.

A Stewardess koordinátor legfőbb feladatai:
  • Megfelelő és optimális csapat biztosítása az összes járatra a napi operáció során
  • Felmerült hiányzások azonnali lefedése és gyors reagálás az adott helyzetre
  • Folyamatos kapcsolattartás a Navigátorokkal és a Managerrel
  • Személyzet jelentéseinek és járatokra való bejelentkezéseinek rendszeres ellenőrzése a járatok tökéletes kiszolgálása érdekében

Elvárások:
  • Befejezett egyetemi/főiskolai végzettség
  • Motivált pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkezik ügyfélszolgálat, logisztika vagy utazásszervezés területén
  • Folyékonyan és jól kommunikál angolul mind szóban és mind írásban
  • Odafigyel a részletekre, kreatív és jó probléma megoldó képességgel rendelkezik,
  • Nem rémisztik el a rá háruló, gyors megoldásra váró feladatok

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.