www.cvonline.hu

STEP 7 Classic Systemtest (IA150209TÁ)

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Budapesti irodánkba, dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát

Tesztmérnök STEP7

pozícióba.

Feladat:

  • Aktív részvétel piaci bevezetés előtt álló SIEMENS STEP 7 rendszerek tesztelésében
  • Tesztelési tervek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • Manuális és tesztautomatával támogatott tesztelés
  • Hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben
  • Javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, gépészmérnöki, informatikus, üzemmérnöki) végzettség
  • PLC programozási ismeretek (STEP 7 előny)
  • MS Windows XP/7/8/Server 2003/2008/2012, MS-Office gyakorlat
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodás

Előny:

  • SW tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • ISTQB CTFL
  • STEP 7 kiegészítő szoftverek ismerete (S7-Graph; S7-HiGraph; S7-SCL)
  • Programozási gyakorlat: C++, C#, Visual Basic
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Nemzetközi terepen szerzett projekt- és szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Szakmai-, és nyelvi továbbképzési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol