www.cvonline.hu
Statisztikus (elemző) (Referenciaszám: PJ3144)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.01.
Hirdetés azonosító: 924645
lejárt

Stabil, pályázati háttérrel és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező megbízó partnerünk budapesti irodájába, kutatás-fejlesztési területre keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkalmazott statisztikus (elemző) vagy Matematikus -

ergonómiai-biomechanikai terület

Feladatok:
- Adatbázisok feldolgozása, statisztika számítások elvégzése és dokumentáció készítése
- Statisztikai, matematikai modellek építése, ellenőrzése, összehasonlítása, ill. elemzések, becslések készítése
- Kapcsolódó kutatások elvégzése főleg orvosi, biomechanikai, antropometriai témakörökben

Elvárások:
- Alkalmazott statisztikai ismeretek
- Az alábbiak közül legalább az egyik:

  • Haladó lineáris algebrai és térgeometriai ismeretek
  • Jó kutatói ismeretek (pl. szakirodalom keresés, feldolgozás, felhasználás, szakirodalmi adatbázisok ismerete)
  • Ergonómia módszertanának ismerete, vagy annak elsajátítása

- Algoritmikus gondolkodás
- Jó kommunikációs és önálló problémamegoldó képesség
- Angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
- Tehetséges pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
- Valamilyen statisztikai program ismerete
- Programozói képesség
- Anatómiai, biomechanikai, antropometriai, vagy ergonómiai ismeretek
- Alkalmazott fizikai ismeretek (kinematika)
- Német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés

- Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek
- Innovatív, fiatal csapat
- Kellemes munkakörnyezet, jó hangulat, rugalmas munkaidő
- Kihívást jelentő, valóban érdekes, sokrétű feladatok

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Virágh Tamás kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.