www.cvonline.hu

statisztikus - elemző (közmű szolgáltató)

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Megbízónk az egyik hazai legnagyobb közműszolgáltatókból álló országos szövetség, amely közel 170 tagvállalatot képvisel, mind a hazai szabályozási rendszerben, mind a nemzetközi szervezetekben. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat

 statisztikus - elemző

munkakör betöltésére.

A megbízás időtartama: Határozatlan időtartamra vonatkozó munkaszerződés. Munkakezdés: megegyezés szerint.

A foglalkoztatás jellege: A munkaviszony az Mt. keretei között teljes munkaidős időtartamú.

A statisztikus - elemző munkatárs főbb feladatai:

  • Felelős a cég gazdasági adatbázisainak karbantartásáért, az adatok naprakészen tartásáért.
  • Feladata a cég tagszervezetei által megküldött adatok biztonságos, szakszerű feldolgozása, az adatbázis igényeknek megfelelő kezelése, abból történő lekérdezések, kimutatások, mutatók képzése, elemzések készítése;
  • A cég érdekvédelmi tevékenységet alátámasztandó átfogó piaci és szabályozói környezet elemzések készítése a vezető és elnökség számára, ügyféligényeknek megfelelő kimutatások összeállítása és azok prezentálása;
  • Gazdasági „Best Practice”-ek összegyűjtése és a tagszervezetek működési folyamatainak javítása érdekében javaslatok megtétele.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség;
  • Energetikai ágazatban szerzett munkatapasztalat előnyt jelent;
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Magas szintű informatikai ismeretek;
  • Angol nyelvtudás.

Bérezés:

Megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Budapest

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Albán