www.cvonline.hu

Statisztikus – modellező

  • A hirdetés 385 napja lejárt
Megbízó partnerünk:

FMCG területen működő multinacionális cég

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Idősoros előrejelzések készítése
  • Sztochasztikus analízisek felállítása
  • Jövőbeni piaci kereslet előrejelzése
  • Keretrendszer fejlesztése, új ötletek megvalósítása
  • Partnerországok tájékoztatása a várható kereslet alakulásáról
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Kiemelkedő statisztikai tudás, egyetemi végzettség (MSc vagy PhD)
  • Tapasztalat idősoros modellek kidolgozásában
  • Felsőfokú angoltudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, igényesség a munkára
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek, külföldi képzések
  • Függetlenség, nagy hozzáadott érték a munkában
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő