www.cvonline.hu

Statisztikus – Informatikus

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

statisztikus-informatikus munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • statisztikák, riportok készítése,
  • kötelező adatszolgáltatások összeállítása,
  • adatbázis karbantartás,
  • szövegbányászati modellek készítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Microsoft Analysis Services ismerete,
  • SQL nyelv haladó szintű ismerete,
  • Excel alkalmazás haladó szintű ismerete,
  • Microsoft SQL Server 2012 alapszintű ismerete,
  • Relációs és OLAP adatbázis kezelés ismerete,
  • IBM SPSS Modeler Premium (Text Mining) ismerete,
  • Oracle BI Discoverer ismerete,
  • együttműködési és felelősségvállalási képesség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.

Előny:

  • angol nyelvtudás,
  • JAVA, Visual Basic for Application, UNIX ismerete,
  • Microsoft Reporting Services ismerete,
  • Microsoft Integration Services ismerete,
  • banki termékek és szolgáltatások ismerete.

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő